Kontakt

Rancho Colorado
Anna Agaciak

64-361 Miedzichowo
Trzciel Odbudowa 14A

tel. kom.: +48 602-764-256

biuro@rancho-colorado.pl

Nasze pokoje

WspółpracaJesteś tutaj:

Strona startowa Wesela Młodych i ich opinie
Wesela Młodych 2014

Przedstawiamy Państwu Wesela Młodych, które mieliśmy przyjemność organizować w Rancho Colorado. Zapraszamy do zapoznania się z galeriami zdjęć oraz opisami przygotowanymi przez Młode Pary.


Agnieszka & Peter - 06.06.2015 r.

"Chcielibyśmy raz jeszcze serdecznie podziękować Pani Annie Agaciak i całemu zespołowi Rancho Colorado za zorganizowanie fantastycznego wesela oraz całego weekendu dla naszej rodziny i przyjaciół.

Planując uroczystość szukaliśmy ciekawego miejsca, najlepiej z dala od miasta, gdzie moglibyśmy czuć się swobodnie, w gronie najbliższych, otoczeni przyrodą. Naszym planem było wesele wyjazdowe, miało być na luzie, bez pośpiechu, bez martwienia się o powrót do domu i o inne przyziemne sprawy. Chcieliśmy przenocować większość gości na miejscu, a wśród obecnych było sporo dzieci, więc bardzo zależało nam na czymś więcej niż tylko sala weselna. Już po pierwszej wizycie w Rancho wiedzieliśmy, że znaleźliśmy idealne miejsce na nasz ‘wielki dzień’.

Pani Ania była niesamowicie pomocna (i cierpliwa) w każdym aspekcie organizacji imprezy, a współpraca z Nią to czysta przyjemność. Jest bardzo otwarta na pomysły i sugestie gości, jednocześnie służy cennymi i sprawdzonymi radami, których warto słuchać! (na przykład ognisko w niedzielny wieczór okazało się strzałem w dziesiątkę)

Wesele w Rancho było przepięknym wydarzeniem nie tylko dla nas, ale również (albo przede wszystkim) dla naszych gości. Usłyszeliśmy mnóstwo pozytywnych komentarzy na temat pysznego i bardzo zróżnicowanego menu, przesympatycznej i profesjonalnej obsługi oraz na temat samego miejsca, pięknej zieleni wokół, dekoracji i wielu wielu innych… Myślę, że nie ma większej radości dla pary młodej jak zadowoleni goście. Dzięki tak udanej organizacji my również czerpaliśmy przyjemność z całego pobytu i wbrew opiniom o zestresowanych parach młodych tego dnia byliśmy po prostu szczęśliwi i świetnie się bawiliśmy.

Na zakończenie dodam, że nasze wesele było imprezą międzynarodową i dzięki Rancho mieliśmy okazję pokazać Polskę z najlepszej strony, nasi goście długo będą wspominać ten weekend.

Z przyjemnością możemy powiedzieć, że Rancho Colorado spełniło nasze oczekiwania, i to z nawiązką. Bardzo dziękujemy i serdecznie wszystkim polecamy !

Agnieszka & Peter"


Kasia i Michał - 15 luty 2014 r.

Wesele Młodych Kasia i Michał

Nasz ślub i zimowe wesele pozostanie na długo w pamięci naszej i z tego, co wiemy także większości gości, jako wyjątkowy, wzruszający dzień. Zostały z nami wspomnienia niezliczonych momentów przepełnionych miłością i radością. Co niezwykle istotne mogliśmy naprawdę cieszyć się tym dniem, gdyż Pani Anna Agaciak oraz wszyscy pracownicy Rancho Colorado włożyli wiele serca w szczegóły przyjęcia weselnego (dekoracje sali, bogate i przepyszne menu, obsługę kelnerską, przygotowanie pokoi dla gości) uwzględniając nasze wcześniejsze preferencje i życzenia. Rancho Colorado to niezwykle przyjazne miejsce, w którym od początku słyszeliśmy od obsługi, że wszystko jest tu dla nas i żebyśmy czuli się jak u siebie, co naprawdę nam się udało. Bardzo chcieliśmy, aby nasz ślub i wesele miały formułę wyjazdu, oderwania się od codzienności, skupienia się na tym, co najważniejsze w otoczeniu przyrody i najbliższych nam ludzi. Rancho Colorado spełniło nasze oczekiwania z nawiązką.

Szczerze i bez żadnej przesady, nie wyobrażamy sobie lepszego miejsca na wesele!
Polecamy serdecznie.

Kasia i Michał

 

Najlepszy w Polsce katalog sal weselnych